Networklab.pl - Pozycjonowanie stron internetowych

Networklab.pl

Firma Network Lab powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie usługami e-commerce. W odróżnieniu od wielu innych podobnych działalności, w tym przypadku pierw był człowiek oferujący usługi w ramach umowy o dzieło/zlecenie, a wraz ze zwiększającą się ilością Klientów i prostszego (oraz korzystniejszego) sposobu rozliczenia powstał pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Tak też się stało w grudniu 2009, gdzie na początku tego miesiąca swój początek miała firma Network Lab.

Pierwszą płaszczyzną aktywności był copywriting sensu stricte jak i wszelkiego innego rodzaju treści przygotowywane na potrzeby internetu. Z pełną świadomością możemy się pochwalić, iż nie było do tej pory zlecenia, którego tematu byśmy się nie podjęli, a wszystkie nasze artykuły spełniły oczekiwania naszych Klientów. Ponadto, co jest naszą główną zasadą  „Pierw satysfakcja Klienta, a dopiero później rozliczenie”. Dla nas i w naszej pracy szczególnie ważne jest to, aby Klient był zadowolony z wykonanej przez nas usługi. Dlatego też nasi Klienci bardzo często pochodzą z polecenia naszych usług innym osobom, gdyż sam Klient jest świadom, że jeżeli swojemu znajomemu poleci usługi naszej firmy, to niewątpliwie wywiążemy się z owego zlecenia z pełnym profesjonalizmem.

Z czasem nasza działalność została rozszerzona o kolejne płaszczyzny aktywności. Zaczęliśmy oferować kompleksowe usługi obsługi blogów firmowych, stałą publikację określonej ilości wpisów a także samą redakcję serwisów internetowych. Wraz z poszerzeniem naszych zainteresowań jak i nawiązania współpracy z kolejnymi specjalistami, wprowadziliśmy w pakiecie naszych usług pozycjonowanie stron internetowych (SEO, Search Engine Optimization). Także w tym wymiarze posiadamy szereg zadowolonych Klientów, którzy bezpiecznie i w sposób stały oraz stabilny zajmują najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google na oczekiwane przez siebie frazy.

Media społecznościowe zaczęły się w Polsce na poważnie rozwijać w okoli 2010-2011 roku. Wówczas jako jedna z gałęzi reklamy jak i źródła potencjalnych odbiorców social, zaczęliśmy oferować także usługę prowadzenia i promocji profili w mediach społecznościowych (ze szczególnym naciskiem na Facebook i Twitter). Nasze działania na Fanpage’ach naszych Klientów opierają się nie tylko na umieszczaniu regularnych wpisów, ale również, i przede wszystkim na nawiązywaniu stałej relacji z odbiorcami jak i budowania pozytywnego wizerunku marki/firmy.

Nasza oferta to nie tylko reklama w internecie ale także projekty wdrożeniowe. Jako agencja interaktywna, oferujemy usługi graficzne i programistyczne (tworzenie stron internetowych). Nasi pracownicy przygotują dla Państwa nowoczesne kreacje wizualne, a programiści zbudują nawet najtrudniejszy system/portal od podstaw.

Network Lab to firma skupiająca wokół siebie kreatywnych ludzi, którzy oprócz profesjonalnego wykonywania pracy, wnoszą także świeży i niezwykle efektowny potencjał nowych trendów dla każdego zlecenia które wykonują. Jeżeli oczekują Państwo innowacyjnego spojrzenia na projekt – jesteśmy ludźmi którzy idealnie się w tej dziedzinie sprawdzą.

Za naszą pracą przemawiają przede wszystkim zadowolenie szerokiego grona naszych Klientów i satysfakcja jaką z tego czerpiemy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.