Networklab.pl - Pozycjonowanie stron internetowych

IdealneUpominki.pl Powrót do portfolio

Sklep idealneupominki.pl jest naszym drugim projektem. Nasi copywriterzy przygotowują unikalne opisy produktów na sklep internetowy. Jest to stałe i można by rzec dość trudne zadanie, gdyż w krótkim artykule na około 1000 znaków, trzeba przedstawić podstawowe i najważniejsze informacje na temat produktu, a ponadto sam opis przedstawić w taki sposób, aby Klient zainteresował się danym produktem i zechciał dokonać jego zakupu.

Zakres działań:

 

Opis:

Na sklep idealneupominki.pl przygotowujemy unikalne opisy kategorii i opisy produktów. Zakres tematyczny to: gadżety różnego rodzaju, zabawki dla dzieci (w tym klocki lego), produkty oferowane na prezenty, upominki a także i gadżety filmowe. Są to opisy które mają za zadanie szczegółowo i rzetelnie opisać konkretny produkt, a także zachęcić potencjalnego Klienta do zakupu.

IdealneUpominki.pl to także dłuższe artykuły merytoryczno – poradnikowe, jaki prezent i dla kogo będzie najlepszy, opis różnych okoliczności i gadżetów okazjonalnych.

Dla sklepu internetowego idealneupominki.pl wykonujemy również stałą miesięczną obsługę dla fanpage’a na facebooku. Na profilu publikowane są różnego rodzaju ciekawostki i promocyjne wpisy zachęcające poszczególne osoby do odwiedzenia sklepu. Tygodniowo publikujemy od 3 do 5 wpisów.
Profil dostępny jest pod adresem: https://www.facebook.com/IdealneUpominki

Ponadto wykonujemy również kompleksową usługę pozycjonowania sklepu internetowego na dość dużą ilość fraz kluczowych. Część fraz mocno konkurencyjna. Dopełnieniem naszych działań jest stała kompleksowa obsługa blogów i stron zapleczowych które wspierają domenę główną sklepu, jak i kierują potencjalnych Klientów na stronę sklepową.