Networklab.pl - Pozycjonowanie stron internetowych

Netgraf.pl Powrót do portfolio

Z firmą Netgraf.pl współpracujemy od listopada 2012 r. Współpraca szybko i prężnie się rozwijała, nie tylko na płaszczyźnie biznesowej, ale również na czysto społecznej. Z firmą Netgraf łączą nas dość przyjacielskie relacje i zawsze są przez nas traktowani dość priorytetowo i na specjalnych preferencyjnych warunkach :). Mamy także nadzieję, że wykonywane przez nas działania w pełni spełniają i satysfkacjonują naszego kontrahenta, do tej pory nie dał nam poznać by było inaczej.

Zakres współpracy:

 

Opis:
Dla firmy Netgraf.pl świadczymy usługę copywritingu. Przygotowujemy zarówno artykuły tematyczne, precle, opisy produktów i kategorii do sklepów internetowych, artykuły synonimizowane jak i profesjonalne, merytoryczne treści na wskazany temat. Dostarczane przez nas treści są w większości w języku polskim, ale niejednokrotnie pisaliśmy również artykuły w języku angielskim i niemieckim.

Drugą usługą jaką wykonujemy jest stała opieka i obsługa nad blogami i stronami zapleczowymi. W ramach owej usługi przygotowujemy stałą, ustaloną ilość artykułów którą następnie publikuje zgodnie z przedstawioną strategią na blogach i stronach zapleczowych firmy Netgraf.pl

Obydwie usługi, z różnym natężeniem, wykonywane są od początku zawarcia współpracy do dnia dzisiejszego.