Networklab.pl - Pozycjonowanie stron internetowych

Stała obsługa (opieka) nad blogami i stronami zapleczowymi naszych Klientów

Miło jest nam poinformować, iż na dniach oficjalnie wprowadziliśmy do naszej oferty usługę stałej opieki (obsługi) nad blogami i stronami zapleczowymi naszych Klientów. Usługa ta jest skierowana przede wszystkim do agencji internetowych oraz osób które samodzielnie pozycjonują własne strony / sklepy internetowe.


Jeżeli posiadają Państwo własne strony zapleczowe, bądź blogi służące jako zaplecze dla pozycjonowanych przez państwa stron, niewątpliwie zdają Państwo sobie sprawę jak istotny jest odpowiedni content (treść) na Państwa stronach zapleczowych. To właśnie głównie unikalny i odpowiedni tematycznie content gwarantuje mocną pozycję strony zapleczowej, a co z kolei przedkłada się na silną i wzrastającą pozycję głównej strony pozycjonowanej. Każda taka strona zapleczowa bądź blog wymagają odpowiedniej uwagi i czasu na przygotowanie samych artykułów, ich publikację, dodanie zdjęć, formatowanie treści i inne działania edytorsko-estetyczne :). Każdy na pewno dobrze wie jak wiele potrafi zdziałać profesjonalne a przede wszystkim zadbane zaplecze.

I tutaj właśnie pojawia się nasza firma i nasza rola! Bardzo chętnie wyręczymy Państwa z prac edytorskich nad zapleczem, a wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie. Obecnie współpracujemy już z kilkoma firmami w ramach opisanej powyżej usługi, a  same efektyniezwykle zadowalające. Nasi Klienci zważywszy na satysfakcjonujące wyniki powierzają nam coraz większą liczbę stron do opieki.

Jakie działania wykonujemy?

  • przygotowujemy określoną ilość unikalnych i merytorycznych artykułów na wskazane strony zapleczowe – artykuły mają określoną minimalną ilość znaków;
  • publikujemy wcześniej przygotowane artykuły na wskazanych stronach zapleczowych w ustalonym harmonogramie;
  • dokujemy formatowania treści (akapity, podtytuły, pogrubienia, podkreślenia, kursywa, wypunktowania itd.);
  • ustawiamy metatagi – do każdego wpisu indywidualnie;
  • dodajemy zdjęcie (ikona wpisu) do artykułu ze źródeł dostarczonych nam przez Klienta bądź z darmowych hostingów zdjęć, np.: sxc.hu;
  • przygotowujemy miesięczny raport z dodanych wpisów;
  • na życzenie Klienta, bezpłatnie dokonujemy aktualizacji oprogramowania;
  • zgłaszamy wszelkie problemy techniczne jakie mogą wyniknąć na blogu (monitorowanie pracy stron zapleczowych);

Ponadto, jeżeli Klient wychodzi z zapotrzebowaniem, jesteśmy w stanie przygotowywać materiały graficzne (bannery itp.) na blogi, oraz prowadzić nad nimi opiekę pod kątem programistycznym.
Wszelkie informacje jakie uzyskujemy od Klienta (adresy blogów itd) są danymi poufnymi i nie przekazujemy ich nikomu – zapewniamy pełną dyskrecję!

Rozliczenie na podstawie Faktury VAT i wysłanego raportu na koniec każdego miesiąca – czyli płacą Państwo dopiero po wykonaniu przez nas usługi.
Nasza usługa nie tylko może wyręczyć Państwa z monotonnych działań nad zwiększaniem contentu na Państwa zapleczach, ale również pozwoli Państwu na realizację innych działań, na które zawsze brakowało czasu. Usługa przez nas świadczona jest zarówno kompleksowa, profesjonalna ale i niezwykle atrakcyjna cenowo. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i w taki też sposób dokonujemy wyceny, biorąc pod uwagę ilość stron zleconych do opieki, miesięczną ilość wpisów na jedną stronę jak i objętość artykułów. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu jaką ilość nowych treści powinni Państwo miesięcznie umieszczać na swoich blogach, chętnie zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie biorąc pod uwagę nasze doświadczenie jak i obserwację branżowego otoczenia.

Zapraszamy do kontaktu z nami i wysłania zapytania o bezpłatną wycenę. Na wszystkie wiadomości e-mail staramy się odpowiadać nie później jak do 24 godzin.

 

 

Komentarze (0)